• Cmimi më i mirë vetëm në këtë faqe!
SAVE & REZERVONI
Të rritur
Fëmijë
Vlerësimet e vizitorëve
 • Vlerësimet e yjeve të siguruara nga Vizitorë të Verifikuar të agoda & booking.com
 • 10 mesatare bazuar në 1 Komente.


 • Pastërtia
  9.8 nga 10
 • 9.8
 • Lehtësira
  9.3 nga 10
 • 9.3
 • Vendndodhja
  9.8 nga 10
 • 9.8
 • Shërbimet
  9.7 nga 10
 • 9.7
 • Vlera
  9.2 nga 10
 • 9.2

  Mire se erdhet ne Hotel Magllara

  Hotel Magllara ka akomodime me ushqimin më të mirë në restorant dhe një minibar me një kafe të shkëlqyeshme. Ju do të gjeni WiFi Falas në të gjithë pronën, si dhe parkim falas private për mysafirët që vozisin. Hotel Magllara i vlerësuar si hotel me 4 yje, ofron hapësirë për ruajtjen e bagazheve, kontroll të shpejtë dhe check-out dhe një recepsion 24 orësh. Hoteli ka pamje kopshti dhe një tarracë. Në hotel, çdo dhomë është e kompletuar me një banjo private, të pajisur me dush dhe tharëse flokësh dhe të gjitha dhomat për të ftuarit në Hotel Magllara kanë një TV me ekran të sheshtë dhe ajer te kondicionuar, dhe dhoma të caktuara do t'ju ofrojnë një ballkon. Hotel Magllara çdo mëngjes ofron mëngjes kontinental në ambiente të jashtme dhe të brendshme.

  Hotel Magllara
  Hotel Magllara
  Hotel Magllara

  Trust You Verified

  Shikoni disa lloje të dhomave Hotel Magllara

  Shikoni dhomat tona, ose shkoni në faqen e prenotimeve duke klikuar butonin e majtë "Shiko Cmimet"

  Komente

  Bazuar në vlerësimet e TripAdvisor

  Informacione për hotelin

  Pyetjet e bëra më shpesh

  Në cfare ore bëhet check-in and check-out në Hotel Magllara?

  Check-in është from: 13:00 - until: 00:00.
  Check-out është until: 11:00.

  A është përfshirë në çmim mëngjesi?

  Po, mëngjesi është i përfshirë në çmim.

  Cilat janë shërbimet/aktivitetet kryesore në Hotel Magllara?

  Hotel Magllara ofron aktivitetet/shërbimet e mëposhtme (tarifa mund të aplikohen):


  • Kondicioner
  • Plazh
  • Dyqan kafeje
  • Dhoma për familje
  • Wi-Fi falas
  • Dhoma që nuk pihet duhan
  • Parkimi i përfshirë
  • Restorant

  Cfarë lloj dhome mund të rezervoj në Hotel Magllara?

  Opsionet e dhomës në Hotel Magllara përfshijnë:

  • Deluxe Double Room with Balcony
  • Twin Room with Balcony