• Cmimi më i mirë vetëm në këtë faqe!
SAVE & REZERVONI
Të rritur
Fëmijë

Na kontaktoni

Kontakto

Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me prenotimin tuaj ose keni nevojë për informacione të tjera në lidhje me hotelin, ju lutem mos hezitoni të na kontaktoni. Ne do të përgjigjemi në një kornizë të shkurtër kohore.

    • Rruga Naim Frasheri (Main walking boulevard)

    Na gjeni lehtësisht:

    Ndodhet disa hapa larg plazhit të qytetit të Sarandës dhe një shëtitje 8 minutëshe nga plazhi Maestral. Plazhi kryesor i Sarandës është 12 minuta më këmbë nga Hotel Magllara.